Kernavės Aveniu ll

Gatvė: Kernavės g.
Mikrorajonas: Šnipiškės
Miestas: Vilnius
Namo numeris: 14
Buto nr.: 7.7
Plotas: 39.67 m2
Kambarių skaičius: 2
Aukštas: 7 / 7
Metai: 2022
Pastato tipas:


NAUJAS DAUGIABUTIS VILNIAUS CENTRINĖJE DALYJE, ŠNIPIŠKĖSE

„KERNAVĖS AVENIU II“ – įmonių grupės INFRA sėkmingo projekto Kernavės aveniu tęsinys. Projektuojamas A++ klasės daugiabutis gyvenamasis namas Kernavės g. 14, Šnipiškėse. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą miesto centrinėje dalyje ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Gyvendami šioje atgyjančioje miesto dalyje galite naudotis visais miesto teikiamais privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio leidimui pritaikytomis vietomis.

Viso statoma 50 butų ir 5 komercinės patalpos. Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje suprojektuota 24 parkavimo vietos, 31 sandėliukas, bei dviračių laikymo patalpos. Kiemo pusėje numatomos 14 automobilių stovėjimo vietos.

Vidiniame kieme bus įrengta bendroji uždara erdvė - moderni vaikų žaidimo, sporto aikštelės, poilsio zonos, želdynai ir takeliai.

Siekiant išlaikyti mūsų vystomų projektų kokybės ir vertės standartus, namo statybai naudojame aukštos kokybės ir šiltas medžiagos bei pažangius projektavimo sprendimus:

A++ energetinė klasė.

- Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų. 

- Sienos monolito arba silikatinių plytų mūro, apšiltintos putų polistirenu-neoporu.

- Fasado apdailai naudotas vokiško klinkerio plytelės ir ilgaamžis silikoninis dekoratyvinis tinkas.

šilumą taupantys aukštos kokybės  plastikiniai langai su 3 stiklų paketu, įvairiai varstomi.

-Butuose- individuali rekuperacinė vėdinimo sistema su individualiais rekuperatoriais vonios patalpoje. Tai užtikrina nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą nevarstant langų ir taip išvengiama triukšmo ir dulkių patekimo į kambarius iš lauko

- Dauguma butų turės itin erdvius balkonus-terasas.

- Modernus ir taupus Led apšvietimas laiptinėse ir kiemo bendro naudojimo zonose

Apie Šnipiškes

Šnipiškės – tai rajonas, kuris sparčiai vystosi bei tampa daugiafunkciu miesto centru, kuriame galima dirbti, gyventi, praleisti laiką. Šioje teritorijoje bus plėtojami aukštybiniai įvairios paskirties pastatai, įrengiamos viešosios erdvės, skirtos poilsiui bei sportui.

Naujos viešosios erdvės

Atnaujinant Kernavės gatvę priešais statomus namus bus įrengta 15 metrų pločio žalia zona bei viešojo transporto stotelė. Tarp Kernavės ir Giedraičių gatvių planuojamas vaikų darželis, o viešose erdvėse prie Giedraičių gatvės- sporto aikštelės.

Vos už keleto šimtų metrų nuo Kernavės Aveniu, netoli Giedraičių ir Kintų gatvių, bus kuriamos naujos viešosios erdvės. Vietoje kilnojamų metalinių garažų bus įrengta aktyvi zona su vaikų žaidimo, krepšinio ir treniruoklių aikštelėmis. Dalis teritorijos bus skirta nedidelei pievai, zona po senomis liepomis taps ramiąja skvero dalimi su suoliukais bei poilsio zonomis. Taip pat bus įrengtas apžvalgos bokštas, kaip traukos objektas ne tik Šnipiškių gyventojams, bet ir visiems Vilniečiams ar miesto svečiams.

Teritorijoje prie Lvovo ir Geležinio Vilko gatvių planuojama įrengti Japoniška sodą. Projekto koncepciją rengė kraštovaizdžio architektai iš Japonijos. Sodui įgyvendinti bus pasitelktos Europos sąjungos lėšos.

Kernavės gatvės atnaujinimas 2021 metais

Pasinaudojant Europos Sąjungos parama kitais metais planuojama atnaujinti Kernavės gatvę. Tai Šnipiškes priartins prie miesto centro, ši gatvė sujungs Konstitucijos ir Žalgirio gatves. Gatvėje numatytos modernios eismo saugos priemonės, viešojo transporto stotelės, dviračių takas bei žaliosios zonos.

Daugiabučio namo statybos pradžia- 2021 m. IV ketvirtis,

Pabaiga - 2023 m. II ketv.  

Statytojas - UAB "Incentra"

Statybos valdytojas - UAB "Infrasta"

INFRA GROUP - tai šiuolaikiška nekilnojamojo turto plėtros, tarpininkavimo ir statybos įmonių grupė, kurianti ir statanti išskirtinius gyvenamuosius daugiabučius namus ir kitus objektus. Grupės  įmonės ir darbuotojai veiklą pradėjo nuo 1995 metų ir sukaupė didelę patirtį nekilnojamojo turto rinkos srityje. Nuo 2006 metų pradėjome vykdyti statybos darbus ir esame atestuota statybos įmonė. Šiandien įmonių grupė specializuojasi nekilnojamojo turto vystymosi srityje - stato ir parduoda ypatingus ir kokybiškus butus bei namus. Įmonė įgyvendino daugiau nei 10 projektų, plačiau- http://www.infra.lt/igyvendinti-projektai/