About us

Back
Įmonių grupę INFRA sudaro:

UAB INFRA - nekilnojamojo turto agentūra įsteigta 1992 m. Nuo 1995 m. ir iki šiol įmonė teikia tarpininkavimo paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, įsigyjant, perleidžiant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą. Šioje srityje įmonė bendradarbiauja su Lietuvoje veikiančiomis statybos ir investicinėmis bendrovėmis.
UAB INFRASTA - tai 2006 m. įkurta nekilnojamojo turto plėtros ir statybų įmonė, kurioje dirba patyrę šios srities specialistai. Turėdama ilgametę patirtį teikiant statybos ir nekilnojamajo turto valdymo paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, įmonė kokybiškai ir patikimai atlieka įvairius statybos darbus Vilniaus apskrityje.
UAB INFRA BŪSTAS - tai gyvenamųjų nekilnojamojo turto projektų vystymo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2012 m. liepos mėn. Partnerių vertinama už patikimumą ir novatoriškumą. 2015 m. įmonė įgyvendino projektą "Rinktinės Namai". UAB INFRA PROJEKTAI - tai gyvenamųjų nekilnojamojo turto projektų vystymo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2015 m. sausio mėn. Partnerių vertinama už patikimumą ir novatoriškumą. 2017 m. įmonė įgyvendino projektą "Pylimėlių 4".